NASZE PRODUKTY

Super Vikalis Vx 20+60mg

Cena: 220,00 zł
blistry
1 blister zawiera 10 tabletek leku.

Super Vikalis VX 80mg

Substancja czynna Depoxetin 80mg
Pakowany w blistry po 10 tabletek
Działanie do 36 godzin
Blistrów Tabletek Cena Cena za 1 tabletkę WYSYŁKA
płatność przy odbiorze
1 10 220 zł 22 zł GRATIS
2 20 400 zł 20 zł GRATIS
3 30 540 zł 18 zł GRATIS
4 40 640 zł 16 zł GRATIS
5 50 750 zł 15 zł GRATIS
10 100 1300 zł 13 zł GRATIS
20 200 2200 zł 11 zł GRATIS
Problemy z uzyskaniem wzwodu i przedwczesnym wytryskiem to jedne z bardziej przykrych kłopotów, jakie mogą dotknąć mężczyznę. Wielu z nich po prostu chowa się przed problemem i udaje, że go nie ma. W rzeczywistości jednak trzeba stawić mu czoła. Nawet w sytuacji, kiedy oba schorzenia występują jednocześnie dzięki nowoczesnej medycynie nie jesteśmy na straconej pozycji.

Super Vikalis VX jest lekiem, będącym odpowiedzią na takie właśnie zapotrzebowanie ze strony mężczyzn. Zaburzenia takie jak kłopot z uzyskaniem wzwodu przy jednoczesnym problemem z przedwczesnym wytryskiem dzięki tym tabletkom zostaną zaleczone błyskawicznie. Dzięki temu, że w tabletce znajdziemy dwie niebywale dobre substancje czynne takie jak tadalafil i dapoxetinę mamy do czynienia z niesamowicie kompleksowym działaniem na nasze ciało. Dzięki owym tabletkom będziemy mogli pozwolić sobie z jednej strony na odbycie stosunku seksualnego dzięki tadalafilowi i odpowiednią jego długość trwania dzięki dapoxetynie. Tadalafil przenika do naszych naczyń krwionośnych i je poszerza umożliwiając uzyskanie wzwodu, a dapoxetyna oddziałuje na receptory w mózgu spowalniając przesyłanie informacji o przyjemności seksualnej. Dzięki temu szczytować będziemy dopiero wtedy, gdy sami tego zechcemy, a nie gdy nakaże nam to nasze ciało. Substancje działać będą na nas również niezwykle długo – do 36 godzin, bowiem tadalafil jest najdłużej działającą substancją na impotencję spośród wszystkich aktualnie dostępnych na rynku.

Super Vikalis VX to wspaniały lek, który w kompleksowy sposób jest w stanie nam pomóc jeżeli chodzi o sprawy związane z naszą seksualnością. Będziemy mogli jednocześnie odzyskać możliwość uzyskania erekcji, jak również cieszyć się długo trwającym stosunkiem z naszą partnerką. Ona również nam podziękuje za tak męskie i odpowiedzialne podejście do tematu swojego zdrowia. Niewielka lista skutków ubocznych i doskonały efekt działania potwierdzony przez wielu mężczyzn to najważniejsze cechy tych niepozornych tabletek.
Opinie klientów - kliknij aby rozwinąć
Pomogły mi dopiero tabletki Viagry. To niezwykle skuteczny środek na męskie problemy, a w dodatku nie kosztuje wcale tak wiele jak się mówi. Mogę go polecić wszystkim facetom mającym problem z erekcją. Wy i wasze partnerki na pewno będziecie zachwyceni tym jak działa. I nie bójcie się tak skutków ubocznych. Tak wiele ich wcale nie ma jak się o tym mówi. Pozdrawiam.
Szukałem wielu leków, ale dopiero kiedy znalazłem u Was kamagrę moje życie faktycznie się odmieniło na lepsze. Dzięki tym niewielkim tabletkom odzyskałem wiarę w swoje możliwości seksualne, a moja partnerka jest ze mnie znów zadowolona jak dawniej. A może nawet nieco bardziej. To bardzo tanie tabletki, a nie da się ukryć, ze również cena ma spore znacznie. Stosuje je bezpiecznie od kilku miesięcy i poza zaletami nie znajduję w nich praktycznie żadnej wady. Polecam wszystkim Kamagrę.
Valif to substancja, którą mogę polecić wszystkim facetom z problemami z uzyskaniem wzwodu. Wszystko działa znakomicie po tym środku i wystarczająco długo, żeby nie musieć się stresować seksem. Od czasu kiedy używam tych tabletek moje życie wróciło do normy, a moja partnerka jest najszczęśliwszą kobietą na świecie. Znów cieszymy się seksem jak dawniej, kiedy mieliśmy naście lat.
Polecić mogę King Cobrę. Nie pomagało mi nic, co pomaga innym osobom. Niestety dawka okazywała się ciągle za mała i nieadekwatna do mojego problemu. Impotencja od wielu lat to jednak już nie przelewki. Dopiero Cobra pomogła mi w sposób taki, jakbym tego chciał. Wszystko dzięki temu, że tabletka zawiera o 20mg więcej silndenafilu. To lek dla facetów, którzy naprawdę mają poważny problem z tymi sprawami.
Zdecydowanie mogę polecić klasyczną viagrę. Nie polecam kombinowania z tymi środkami. To jednak środek sprawdzony od lat i przynajmniej można być pewnym, że nic się nie stanie w trakcie jego stosowania. A efekty są praktycznie gwarantowane. U mnie wszystko działało jak należy już po kilkunastu minutach od czasu połknięcia tabletki.